Posledních pár týdnů je tady

16. června 2008 v 22:13 |  Postřehy

Překvapení uvnitř článku

Zdravím všechny čtenáře blogu. To jsme to včera tedy projeli, brr. Hned večer jsem slavnostně sundal z balkonu vlajku a zcela neslavnostně putovala do koše. Tak zas příště...

To byl taky důvod napsat sem pár řádek, aby tu nebyl pořád na prvním místě článek s vlajkou. O čem? O tom, co mě tu ještě čeká, abyste taky měli trochu přehled.
Předně, zítra poslední zkouška (tedy pokud mě z něčeho nevyhodí - ještě většinou nevím výsledky - a nebudu sem muset letět v září). Tahle je z imagen sintetica, neboli 3D grafiky. Hrozný předmět. Tedy nebyl by tak špatný, ale moc práce. Přes semestr byly čtyři písemky a zítra ještě zkouška. Navíc musíme 1. července předvést vlastní krátkometrážní animované 3D video. Dělám na tom společně s jedním Španělem celý semestr a pořád to zdaleka není hotové. To ještě bude boj.
Po zkoušce jsem se to rozhodl na pár dnů zapíchnout a vyrážím na výlet do Kastilie. V plánu je Salamanca, Avila, Segovie a palác El Escorial. Od středy do neděle, každý den něco. Pokud to zvládnu, tak vám sem o tom ještě napíšu.
Návratem začne nelítostný boj s 3D videem. Budu na to mít nějakých 8 dní, vidím to na práci dnem i nocí. Mezi tím proplyne nejdřív svátek a pak i narozeniny. Letos to bude pravděpodobně bez oslav, nebo aspoň ne velkých. Když si vzpomenu, jak jsem slavil osmnáctiny s celou třídou u nás na zahradě... Šestnáctiny v Americe... Loni zamilovaný... Letos zřejmě úplně sám. No co, dám si skleničku vína a napíšu si sám sobě přání - jako Mr. Bean:-)
Potom přijde 1. červenec a poslední bitva vzplane. Snad dopadne dobře. Ať už tak či onak, od druhého mám týden odpočinku. Konečně se dostanu pořádně na pláž, ještě jednou oběhnu svá oblíbená místa, nakoupím si tisíc suvenýrů a podobně.
Ve středu 9. dorazí karavana z Čech. Na hlavním velbloudu Octávce pojede vůdce Ahmed-táta a vzadu ho bude jistit Fatima-babička. Ve čtvrtek projdeme společně bazary města, naložíme velbloudy (dostanou hoši zabrat, mám tu toho pro regiment) a v pátek 11. července tu definitivně končím. Do staroslavných Velkých Popovic bychom se mohli dotrmácet někdy 13.7. v neděli.

Tolik tedy plán a teď už ke slibovanému překvapení.

Zaprvé. Rád bych Vám, kteří jste ne mě nezapomněli, odsud přivezl něco na památku. Pokud máte tedy nějaké zvláštní přání, rád si ho poslechnu (ne, Houska, tank odsud nedovezu a ne, to červené Ferrari taky ne). Jestli to bude něco sehnatelného a reálného, bude mi největším potěšením Vám to složit k nohám.
Zadruhé. Koupil jsem si tu pár CD se španělskou muzikou. Aktuálně poslouchám hlavně album Papito od zpěváka Bosé. Docela se mi to líbí. Díky Youtube můžete posoudit sami.
Takže zatím se mějte krásně a brzy zase tady:-) Hasta luego!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kristý kristý | E-mail | 17. června 2008 v 18:20 | Reagovat

Ten vtip s MR. Beanem se ti povedl:)

2 Lucía Lucía | 18. června 2008 v 16:01 | Reagovat

No jasně že tu písničku znám :) ale odkud? z rádia? nemá jí nějaký seriál ve znělce? :-D

3 Lucía Lucía | 24. června 2008 v 0:03 | Reagovat

a co se týká španělské hudby ráda bych doporučila Fito Fitipaldis :) ukázky: http://www.youtube.com/watch?v=RLyFjmB6ElQ, http://www.youtube.com/watch?v=nZHs4C0gyYE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama