Věrným čtenářům

26. května 2008 v 23:46
Zdravím všechny věrné návštěvníky mého milovaného blogu. Jak tak tu na to občas mrknu, chodíte sem, i když nic nepíšu:-) To mě velice těší a zároveň se tak trochu stydím. Věřte mi, že bych Vás milerád zásobil svými zážitky tady. Konečně dopsal výlet do Galicie, popsal, jak jsem byl na skok v Barceloně, chodil tančit salsu, objevil kouzlo místního 3D kina, zmoknul při návštěvě rodičů...

Jenže, dokopat se k tomu je pro mě aktuálně nad mé skromné a omezené síly. Finišuje totiž semestr a já nevím, kam dřív skočit. Pokud zrovna neprogramuji, neučím se, nemodeluji nebo něco nesepisuji do školy, tak jsem schopný nanejvíš pustit si nějaký film nebo se jít někam na chvilinku pobavit s kamarády či se jít spálit na pláž. Ale na sepisování románů na blog nějak holt aktuálně nemám. Pardón.
Jako takovou drobnou pozornost jsem dnes uveřejnil výlet do La Coruni v rámci výletu do Galicie a také fotky odtama (to je slovo, to jsem chytil v Praze na fakultě od Moraváků). Mám to už připravené nějakou dobu a marně jsem čekal, kdy k tomu dodám poslední dva dny v Santiagu. Ale to bych se asi nedočkal:-( Takže aspoň takhle. Mějte se všichni jak nejlépe to jde, nezanevřete na mě a již za nějaký měsíc a půl se budeme moci vidět zase z očí do očí. A choďte sem, třeba zas něco napíšu;-)
Jo, a v sobotu tak kolem druhé hodiny ranní nad sklenkou vermutu se skvělými lidmi kolem mi konečně docvaklo: ERASMUS JE FAJN A I KDYBYCH VĚDĚL DOPŘEDU, JAKÉ PERIPETIE MI PŘINESE, ŠEL BYCH DO TOHO ZNOVU.
Hasta luego, amigos:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama