Video z Fallas

23. března 2008 v 20:10
Zdravím, tak jsem dnes celé odpoledne strávil tím, že jsem se snažil dát dohromady krátké video z Fallas. Myslel jsem si, že ho pak strčím na YouTube. Nakonec jsem se zalekl copyrightu na doprovodnou hudbu a taky rychlosti uploadu na YouTube. Proto jsem umístil výsledek své celoodpolední práce sem:
Video má asi 35MB, takže byste ho měli zvládnout stáhnout v pohodě. Má i zvuk a s ním je to pochopitelně lepší. Bohužel třeba WinAmp ho nepřehrává. Naopak PowerDVD jo, takže doporučuji použít jeho - nebo to zkoušet s jinými přehrávači.
Návod pro stažení:
klikněte na odkaz, na objevivší se stránce ve sloupečku Free klikněte na tlačítko FREE, počkejte, než na následující stránce dopočítá počítadlo na nulu, potom se objeví jiná stránka, tam opište do políčka za nápisem "here" písmena z obrázku s kočičkami nad ním a klikněte na tlačítko Download via (něco), pak vyberte Save a kam se má soubor uložit, pak už se soubor uloží a můžete ho otevřít
Jinak o Fallas samozřejmě napíšu a dám sem i fotky, tohle je jen takové zpestření. Jen doufám, že se k tomu dostanu brzo.
Kdyžtak mi sem napište, jestli to funguje a jestli se vám to líbí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TT TT | 23. března 2008 v 21:47 | Reagovat

Je to fantastické,v dnešní době naprosto neuvěřitelná,skvělá a přirozená zábava radujících se lidí v normální Evropě.

2 Lucia Lucia | Web | 27. března 2008 v 13:30 | Reagovat

Tak jsem se chtela mrknout, ale hazi mi to error, opisu kod a nic :-S :(

3 Honza Honza | 29. března 2008 v 19:25 | Reagovat

Tak to netuším, kde je chyba, protože mně to tu normálně pořád stahovat jde. Možná jestli nemáš nastavené moc velké zabezpečení v prohlížeči, ale jinak fakt nevím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama